World of Tanks 8.10 Güncellemesi Çıktı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
World of Tanks 8.10 Güncellemesi Çıktı! Poster
World of Tanks 8.10 Güncellemesi Çıktı! Poster

Sevilen Tank MMO'su Wold of Tanks'ın 8.10 güncellemesi artık yayında! Güncellemeyle birlikte Japonya teknoloji ağacına dahil olurken yeni gelen hafif, orta ve üst sınıf tanklarla tank portföyünü de genişletiyor. Güncellemeye ait tüm detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
23.12.2013

Wargaming bugün World of Tanks 8.10 güncellemesinin Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika’da çıkışını duyurdu. Çinli ve Vietnamlı sanal tankçılar yeni içeriği 26 Aralık tarihinde, Koreli oyuncular ise 27 Aralık’da deneyecek.

8.10 güncellemesi, Japonya’yı teknoloji ağacına dahil etmesinin yanında tank portfoyünü, Japon prototip tankı Type 5 Ke-Ho’nun da en üst seviyeden dahil olduğu 4 hafif tank; en üst sınıf STB-1’in başını çektiği 9 orta sınıf tank ve Type 3 Chi-Nu Kai premium orta sınıf tank ile toplamda 14 Japon zırhlısı ile genişletiyor.

Güncelleme aynı zamanda Sovyet teknoloji ağacını, iki yeni zırhlı makine olan Aşama 9 Object 430 Variant II ve Aşama 10 Object 430 orta sınıf tankları ile zenginleştirdi. Japon ve Sovyet savaş makineleri ile birlikte 8.10 güncellemesi, yepyeni savaş arenası Saklı Köy’ü de içeriyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.024


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı