/*Google DFP*/
Zula Kayıt Ol
Faaliyet Tarihi:
13-01-2012

ZombiRock Açık Beta Sürprizleri

Binlerce oyuncunun katılımıyla gerçekleşen kapalı beta testinde büyük ilgi gören ZombiRock yakında açık beta yayınına başlıyor. Hataların düzeltilmesi, kurulum dosyalarının açık beta için hazırlanması ve sunucu ayarlamaları için 2 haftalık hazırlık sürecine giren oyun 13 Ocak Cuma günü saat 17:00‘den itibaren tüm oyunseverlerin hizmetine girecek. Peki açık beta da bizi neler bekliyor biliyor musunuz?

1- Baş Düşman (BOSS)

“Ya bu zombileri pataklamak çok kolay” diyenleri bir de açık betada bossların karşısındayken görelim 🙂 Joygame yememiş içmemiş, bu oyuncuların tozunu nasıl attırırız diye gece gündüz düşünüp bu “sevimli!” düşmanı oyuna entegre etmiş. Elinde merdanesi ve koca göbeğiyle üzerinize atlayıp sizi ezmek için fırsat kollayan bu selvi boylu düşmanımız kızınca olmadık yerlerden zombi çıkartıp üzerinize salıyor. Ancak iyi organize olmuş bir grubun baş edebileceği yeni bossumuz açık beta da sık sık karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

2- “Efsane Avcı” Nişanı

2 haftalık kapalı beta süresince ZombiRock’ı test ederek fikirlerini belirten, hataları rapor eden ve oyunun gelişmesinde yardımcı olan tüm katılımcılara Joygame’in bir sürprizi var. Açık beta başladığında kapalı betadaki oyunseverlerin karakterlerinde Efsane Avcı nişanı olacak. Bay ve bayan karakterlerin arka tarafında dövme, ön tarafında kolye şeklinde olan bu nişanlar, hem güzel bir görüntü oluşturuyor hem de oyuncuların tester

3- ZombiRock Web Sayfası

Bir süredir yapım aşamasında olan ZombiRock web sayfası açık beta öncesinde yenilenerek daha kullanışlı hale getirildi. Eksik olan bir çok bölümün tamamlanmasına rağmen henüz son halini almayan site de oyuna ait bir çok bilgiyi detaylı olarak mümkün. Yeni siteyle birlikte gelen bir diğer sürpriz de yeni ZombiRock kurulum dosyası oldu.

Önemli Not:

Kapalı beta testinde kullanılan oyun dosyası açık beta da kullanılamayacaktır. Eski oyun dosyasının bilgisayardan kaldırılarak yeni kurulum dosyasıyle birlikte oyunun tekrar yüklenmesi gerekiyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 11.329


Yorumlar

3 yorum yapıldı