Zula Ekibi Oyuncular İle Buluşuyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Zula Ekibi Oyuncular İle Buluşuyor! Poster
Zula Ekibi Oyuncular İle Buluşuyor! Poster

MadByte Games tarafından geliştirilen ve İlk Türk MMOFPS oyunu olma özelliği taşıyan Zula, açık beta testi öncesinde oyun severler ile buluşuyor. GameExtra'da gerçekleştirilecek olan etkinlikte oyuncular hem Zula'yı test etme, hem de birbirinden güzel hediyeler kazanma şansını yakalayacak.
Faaliyet Tarihi:
31.01.2015

Türkiye’de Madbyte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanan ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu Zula, ekibiyle birlikte oyunseverlerin karşısına çıkıyor. Kapalı Beta sürecini kısa bir süre önce tamamlayan “Zula” 31 Ocak Cumartesi günü Bahçelievler’deki Game Ekstra Gamer-Arena’da yapılacak etkinlikle, Açık Beta öncesinde son kez oyuncular tarafından beğenisine sunulacak. Oyuncular “Zula“‘yı denerken toplamda 3000 TL ödüllü yarışmalara katılma fırsatını da yakalayacaklar.

Oyuncular bu özel etkinlikte, uzun zamandır bekledikleri Zula‘yı Açık Beta öncesinde son kez oyunu deneme fırsatı bulacaklar. Katılımcılar Zula‘nın dünyasını keşfetmekle birlikte toplamda 3000 TL ödüllü yarışmalara katılma fırsatını da yakalayacaklar. Ayrıca Zula‘nın yapım ve yayın ekibi, etkinlik sırasında oyuncuların sorularına yanıt vermek ve oyun hakkındaki görüşlerini dinlemek için etkinlikte olacak. Etkinliğe katılan tüm oyuncular, ilerleyen günlerde gerçekleşecek açık betada, sürpriz ödüllerinde sahibi olacak.

Zula‘nın Açık Beta öncesi son kez oynanacağı bu etkinlik, tüm oyunseverlere açık olarak gerçekleşecek ve herhangi bir katılım şartı aranmayacak.

Zula Etkinlik Programı

Tarih: 31 Ocak 2015
Saat: 11.00 – 18.00
Yer: Game Ekstra –Gamer Arena
Adres: Bahçelievler Mh. Adnan Kahveci Bulvarı (Eski Londra Asf.) No:125, 34180 Bahçelievler/İstanbul

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.391


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı