Zula Safranbolu Sokaklarında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Zula Safranbolu Sokaklarında! Poster
Zula Safranbolu Sokaklarında! Poster

Şubat ayında açık beta testlerine başlayan yerli MMOFPS oyunu Zula her geçen gün getirdiği yenilikler ile oyun severlerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Üsküdar haritasına ek olarak Safranbolu haritasını da oyuna ekleyen Zula ekibi, oyuncuları tarihi dokusu ve evleriyle bilinen Safranbolu sokaklarında aksiyon dolu çatışmalara davet ediyor.
Point Blank Kayıt Ol
Faaliyet Tarihi:
04.06.2015

Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek MMOFPS oyunu Zula, Açık Beta sürecinde gelişmeye devam ediyor. 22 Şubat’ta Açık Beta sürecine geçen Zula, bu süreçte bir yandan eksiklerini tamamlarken, bir yandan da yeni içerikleriyle oyuncularını mutlu etmeye devam ediyor. 4 Haziran’da yapılan güncelleme ile birlikte Safranbolu haritası, Zula oyuncularıyla buluştu.

Dünyanın en çok oynanan turnuva haritası, Safranbolu çizgileriyle tekrar yorumlandı. Haritada bir yandan Safranbolu’nun tarih kokan sokaklarında dolaşırken, bir yandan da FPS oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Safranbolu haritası, büyük ölçekli bir Sabotaj haritası. Özellikle taktik ağırlıklı oyunları seven oyuncular için hazırlandı. Safranbolu haritasının eklenmesiyle birlikte, açık betada Zula‘ya eklenen harita sayısı 4’e yükseldi. Bu gelişmelerin yanı sıra oyuncuların oyun kalitesini yükseltecek bir çok yenilik de oyuna eklendi.

Türkiye’nin ilk MMOFPS oyunu Zula, devamlı gelişim ve yeni içeriklerle oyuncularına en keyifli oyun deneyimini sunmaya devam edecek. Yalnızca Açık Beta sürecinde değil, oyun hizmette olduğu sürece oyuncularının istek ve arZuları doğrultusunda gelişme sözü veriyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.481


Yorumlar

2 yorum yapıldı