/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Intel Core 2 Duo E6850 ve üzeri / AMD Phenom II X2 ve üzeri
RAM: 4 GB RAM
HDD: 15 GB
Video RAM: 256 MB
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600 ve üzeri / AMD or ATI 4850 ve üzeri
Ses Kartı: DirectX uyumlu
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i5 İşlemci ve üzeri / AMD Phenom II X6 ve üzeri
RAM: 8 GB RAM
HDD: 15 GB
Video RAM: 1,024 MB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce 500 ve üzeri / AMD HD 6870 ve üzeri
Ses Kartı: DirectX uyumlu

Sony Online Entertainment tarafından Forgelight oyun motoru ile geliştirilen bilim kurgu temalı MMOFPS oyunu PlanetSide 2, 20 Kasım 2012 itibariyle ProSiebenSat.1 Games tarafından yayınlanmaya başladı. İlk versiyonu 2003 yılında piyasaya sürülen oyun, birçok özellik kazandırılmış yeni versiyonunda 3 farklı imparatorluğun Auraxis kıtalarındaki mücadelesini konu alıyor.

PlanetSide 2‘de her oyuncu kendi stratejisine göre özelleştirilebilir 20’den fazla temel silaha erişebiliyor. Ayrıca oyunda her imparatorluğa özel iki taşıt olmak üzere 10’dan fazla taşıt yer almakta. Hava ve kara taşıtlarının yanı sıra jetpackler ile gökyüzünde dilediğinizce hareket etmeniz de mümkün. 3 farklı imparatorluk ve 6 farklı sınıfın yer aldığı PlanetSide 2‘deki seçenekleriniz şu şekilde:

İmparatorluklar: Terran Cumhuriyeti, Yeni Birleşim ve Vanu Hükümdarlığı
Sınıflar: Mühendisler, Ağır Taarruz, Casus, Doktorlar, Hafif Taarruz, Mekanize Taarruz Dış Kostümü (MAX)

Oyunda ilerledikçe çeşitli dövüş sınıflarının kilitlerini açabileceksiniz, bu sayede istediğiniz zaman sınıflar arasında geçiş yapma şansına sahip olacaksınız. Sınıflara özel çok sayıda silah seçeneği ve teknoloji harikası birçok taşıt yüzünden oyun sırasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Devasa haritalarında farklı modlarda zaman zaman günler süren savaşlara tanık olacağınız PlanetSide 2 bir çok etkileyici özelliğiyle sizi bekliyor.

PlanetSide 2 kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

50 yorum yapıldı