/*Google DFP*/
Sistem Gereksinimleri
Sistem Gereksinimleri
Minumum
|
Önerilen
İşlemci: Single Core 3GHz
RAM: 1GB
HDD: 6.1GB
Ekran Kartı: Geforce 6600GT 128MB
DirectX: 9
İşlemci: Dual Core 2GHz
RAM: 2GB
HDD: 6.1GB
Ekran Kartı: Geforce GTX250 512MB
DirectX: 9

Önemli Uyarı
Yayımcı firma ArkArena’nın ticari faaliyetlerini durdurması sebebiyle Renaissance Heroes ve diğer tüm oyunları 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle kapatılmıştır.

Çin merkezli online oyun geliştiricisi ChangYou tarafından Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen MMOFPS oyunu Renaissance Heroes, ArkArena tarafından Türkçe dil desteğiyle yayınlanmaktadır.

Son zamanlarda sıkça rastladığımız gelecek nesil silah ve teknolojik araç-gereçlerle donatılmış MMOFPS oyunlardan farklı bir çizgiye sahip olan Renaissance Heroes‘da dönemin teknolojik ve sanatsal yapısını yansıtan kostümler ve ortamlar dikkat çekiyor. Oyundaki silahlarda ise gelmiş geçmiş en büyük sanatçılardan biri olarak görülen Leonardo Da Vinci’nin izlerini görmek mümkün. Yüksek tempolu bir oynanışa sahip olan Renaissance Heroes‘da yer alan çok katlı mekanlar, uçurumlar ve zıplama rampaları tempoyu yükselten detaylardan sadece birkaçı.

8 farklı karakter seçeneği bulunan Renaissance Heroes‘da kaptı kaçtı, ölüm maçı, takım ölüm maçı, dalmaca, düello, tek silah ve hakimiyet olmak üzere toplam 7 oyun modu yer almakta. Gerçek oyuncuların yanı sıra botlara karşı savaş yapabilmenize de olanak veren Renaissance Heroes‘un beceri sistemi sayesinde seviye atladıkça karakterinizin yeni beceriler kazanmasını sağlayabiliyorsunuz.

İlgili Haberler
Renaissance Heroes kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 5.307
    |    
Toplam İndirme Sayısı : 5.164


Yorumlar

13 yorum yapıldı
  • mustafa says:

    şuana kadar birçok oyun oynadım ama hala renaissance gibi bi oyun arıyoum kapatılmasından beri daha iyi bi oyun veya bu oyuna benzyen bi oyun çıkmadı
    keşke çıksada oynasak yav oynanış stiline benzeyen bi oyun bilen varsa sölesinde oynuyalım yav 😀