Sezar Online | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
K
Sezar Online Poster
Sezar Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Düşük
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
7+
PvP
Var
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 92
Eklenme Tarihi:
14/04/2011

Önemli Uyarı
337 Games, Sezar Online oyununun tüm hizmetlerini durdurma kararı almıştır.
+ Diğer 337 Games oyunları.

337 Inc. (Elex-Tech) tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Sezar Online‘ın sim-city inşaası gerçek zamanlı strateji (RTS) savaşı tipine dayanılarak oluşturulmuştur. Ekonomi sikke (vergi alımı) ile yürütülmektedir; fakat güçlü oyunculara yönelik daha hızlı gelişebilmeleri için Kredi-Altın mevcuttur. Burada Sezar Online‘da küçük bir konsülün rolünü dolduracaksınız, hayatınızın muazzam bölümlerini yazmak için elinizdeki kaynakları ve birlikleri akıllıca kullanmanız beklenmektedir!

Sezar Online size yazı logunda savaşın detaylı istatistiğini ve grafiksel animasyonda geçmiş savaşın ihtişamını sizin için simüle eder. Aklınızı eğittiği kadar gözlerinizi de eğitir. Geleneksel stratejik savaşlar sadece sizi ve sizin rakibinizi içerir. Şimdi, Sezar Online sizin diğer oyuncuların savaşına ortada veya başka birinin sizin savaşınıza katılmasına izin verir. Her zaman! (Teoride, tüm sunucu oyuncuları ilerlemekte olan bir savaşın içine dahil olabilir). Potensiyelli 6 tip kahramanlar sizin işe almanız ve yakalamanız için rastgele görünürler. Kahramanlarınız eğer onlara iyi muamele ederseniz size iyi hizmet edeceklerdir. Zafere olan yolculuğunuzda onların özelliklerini geliştirin ve tecrübelerini genişletin.

Toplam Kaydolma Sayısı : 4.049


Yorumlar

10 yorum yapıldı
 • Elessar says:

  mükemmel oyundu bırakmıştım zorunluluktan . şimdi baktım yok 🙁 oysa nasıl mutlu olmuştum hatırlayınca 🙁

 • mustafa says:

  sezar tekrar açılır mı bakın 2 yıl oldu kapanalı hala bekleyenlerı var bu oyunun geri açılacak mı

 • mehmet says:

  arkadaşlar mynet sezar da oyunuyordum kapanmış şimdi ne yapabilirim bilgisi olanlar yazsın

 • yasin yıldız says:

  bu oyunun pvp sini acmak istiyorum kendi sitemde yardımcı olurmusunuz bilgi verirseniz sevinirim ne yapmam gerekiyor

 • oyunkayit says:

  @Dr.Karabela 337.com yeni sitesine yönlendirildi, bu sebeple 337.com anasayfasından Sezar’ı seçtiğinizde Türkçe değil orjinal sayfası çıkıyor. Türkçe sayfasına girmek için yukarıdaki “Hemen Oyna” butonuna tıklayabilir veya “http://apps.337.com/tr/caesar” adresine girebilirsin. İyi oyunlar 😉

 • Dr. karabela says:

  sezara oyununda sorun var gıremıyorum oyun dılı degıstı