/*Google DFP*/
K
Sezar Online Poster
Sezar Online Poster
Yayımcı
Durum
Kapandı
Grafik
Düşük
Oynanış
Orta
Dil
Tür
Yaş
Yok
PvP
Yok
Kapandı
Oy Ver ! Oy Veren: 72

337 Inc. (Elex-Tech) tarafından yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu Sezar Online‘ın sim-city inşaası gerçek zamanlı strateji (RTS) savaşı tipine dayanılarak oluşturulmuştur. Ekonomi sikke (vergi alımı) ile yürütülmektedir; fakat güçlü oyunculara yönelik daha hızlı gelişebilmeleri için Kredi-Altın mevcuttur. Burada Sezar Online‘da küçük bir konsülün rolünü dolduracaksınız, hayatınızın muazzam bölümlerini yazmak için elinizdeki kaynakları ve birlikleri akıllıca kullanmanız beklenmektedir!

Sezar Online size yazı logunda savaşın detaylı istatistiğini ve grafiksel animasyonda geçmiş savaşın ihtişamını sizin için simüle eder. Aklınızı eğittiği kadar gözlerinizi de eğitir. Geleneksel stratejik savaşlar sadece sizi ve sizin rakibinizi içerir. Şimdi, Sezar Online sizin diğer oyuncuların savaşına ortada veya başka birinin sizin savaşınıza katılmasına izin verir. Her zaman! (Teoride, tüm sunucu oyuncuları ilerlemekte olan bir savaşın içine dahil olabilir). Potensiyelli 6 tip kahramanlar sizin işe almanız ve yakalamanız için rastgele görünürler. Kahramanlarınız eğer onlara iyi muamele ederseniz size iyi hizmet edeceklerdir. Zafere olan yolculuğunuzda onların özelliklerini geliştirin ve tecrübelerini genişletin.

Sezar Online kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Crossfire Kayıt Ol
Toplam Kaydolma Sayısı : 4.049


Yorumlar

9 yorum yapıldı