/*Google DFP*/

IGG tarafından geliştirilen ve yayınlanan tarayıcı tabanlı savaş oyunu Wings of Destiny gelişmiş RPG özellikleriyle oyunseverlere keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Knigt, Hunter, Mage ve Priest olmak üzere 4 farklı sınıf seçeneği olan Wings of Destiny‘de her sınıfın kendine özel eşya, kıyafet ve yetenekleri bulunmakta. İlerleyen seviyelerde alt sınıf seçeneğinin de sunulduğu oyunda birden fazla karakter oluşturmanız mümkün.

Tarayıcı tabanlı olmasına rağmen derinlemesine bir çok RPG unsuru barındıran Wings of Destiny, binek ve pet siteminin yanı sıra farklı zorluklardaki zindanları, PvP arenaları ve çeşitli ortamların işlendiği çok sayıdaki haritasıyla client bazlı oyunlara meydan okuyor. Zengin görev seçeneğiyle hızlıca seviye atlayabildiğiniz oyunda aynı zamanda karakterinizin güçlenmesini sağlayan kıyafet ve aksesuarlar kazanabiliyorsunuz.

Otomatik navigasyon sistemi sayesinde görev alanına ve NPC’lere tek tıklama ile ulaşabildiğiniz Wings of Destiny‘de uzak (away) modu sayesinde bilgisayar başında olmasanız da yaratıklara saldırı yaparak seviyenizi yükseltmeniz mümkün.

Wings of Destiny kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
Cross Fire Kayıt Ol


Yorumlar

2 yorum yapıldı