League of Legends
League of Legends
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
Wizard101 Poster
Wizard101 Poster
Yayımcı
Tür
:   
Dil
:   İngilizce
PvP
:   Var
Grafik
:   Orta
Oynanabilirlik
:   Yüksek
Yaş Sınırı
:   12+

VİDEO İZLE

Wizar101

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Çocuk ve yetişkinlerin keyifle oynayacağı macera oyunu Wizard101, aile bireyleriyle birlikte oynanabilecek nadir MMORPG oyunlarından birisi olma özelliğini taşıyor. KingsIsle Entertainment tarafından yayınlanan Wizard101‘e büyü öğrencisi olarak başlıyor ve 7 büyü okulundan birini seçerek çeşitli formüllerden oluşan ilginç ve güçlü büyüleri yapmayı öğreniyorsunuz.

Büyü eğitimi sırasında size verilen tehlikeli aynı zamanda eğlenceli görevleri yerine getirirken esrarengiz dünyalar keşfedecek, başarılı olduğunuz taktirde ödüller ve deneyim kazanarak daha büyük bir büyücü olma yolunda ilerleyeceksiniz. Oyundaki amacınız öğrendiğiniz büyüleri kullanarak sizin de içerisinde bulunduğunuz sarmal dünyalarını kaosa sürüklemek için kara büyüler yapıp hayalet, timsah ve hölifant denen canavarları kullanan eski ölüm büyüsü profesörü Malistaire Drake’e engel olmaktır.

Wizard101‘de sizi göz açıp kapatıncaya kadar bir yerden başka bir yere götürecek hızlı bineklere sahip olabilir, aynı zamanda size yardım olacak evcil hayvanları hem şatonuzda hem de dışarıda besleyebilirsiniz. Ayrıca şatonuzu dekore edip daha etkileyici hale getirmek de mümkün.

Normal ve takım halinde PvP yapabildiğiniz Wizard101‘in fantastik kurgusu ve eğlenceli görselleri sayesinde bilgisayar başındayken keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Wizard101 kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
Wizard101 kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
44398
defa okundu


Yorumlar

30 yorum yapıldı