Hounds: The Last Hope
Hounds: The Last Hope
Oyunkayit.Com Online Oyun Kayıt Rehberi
World of Warplanes Poster
World of Warplanes Poster
Yayımcı
Tür
:   
Dil
:   İngilizce
PvP
:   Var
Grafik
:   İyi
Oynanabilirlik
:   Orta
Yaş Sınırı
:   12+

VİDEO İZLE

World of Warplanes

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Ukrayna’nın önde gelen oyun geliştiricisi Persha Studio ve Belarus merkezli Wargaming.net işbirliğiyle BigWorld oyun motoru kullanılarak geliştirilen online uçuş sümilasyonu oyunu World of Warplanes Wargaming.Net yayıncılığında oyunseverlerle buluşuyor. 1930’lu yıllarda geçen oyunda o dönemde aktif olarak kullanılan savaş uçaklarına yer verilmiş.

Sovyetler Birliği, Almanya, Japonya ve Amerika olmak üzere 4 farklı devlete ait çeşitli uçakların kullanılabildiği World of Warplanes, sahip olduğunuz uçağı motor ve silah gibi bir çok yönden özelleştirmenize de olanak sağlıyor. Sadece hava savaşlarının yapılabildiği bu aksiyon oyununda klavye ve mouse’un yanısıra joystik veya gamepad kullanarak savaşları daha keyifli hale getirebilirsiniz. Ortalama bir savaşın 7-10 dakika sürdüğü World of Warplanes‘de maksimum savaş süresi ise 15 dakika.

Gökyüzünde geçmesi sebebiyle oldukça geniş haritalara sahip olan World of Warplanes‘in ortalama bir haritasının alanı ise 220 metrekare.

World of Warplanes kayıt olmak için tıklayın.
Anahtar Kelimeler
World of Warplanes kayıt ol, kaydol, indir, oyna, tanıtımı, ekran görüntüleri, videoları, sistem gereksinimleri, ipuçları, haberleri, etkinlikleri
69603
defa okundu


Yorumlar

23 yorum yapıldı